środa, 18 listopada 2015

Czekoladowa paczka od Terravity

Wczoraj do moich drzwi zapukał kurier z niepozorną paczuszką. Po otwarciu moim oczom ukazało się 18 czekolad Terravity o 6 różnych smakach. Wszystkie o 70% zawartości kakao a więc można je jeść bez większych wyrzutów sumienia ;) Razem z córką od razu uśmiechnęłyśmy się na ten cudowny widok bo obie wręcz uwielbiamy czekoladę. Nie mogłyśmy się tylko zdecydować, którą otworzyć jako pierwszą. Wiśniową, cytrynową, miętową, ze skórką pomarańczową, gorzką czy crunchy z owocami. Wachlarz smaków bogaty, każda czekolada kusi nowym, niepowtarzalnym smakiem.
I tak jako pierwszą wypróbowałyśmy tę cytrynową. Wspaniała! Z wiśniowej przygotowałam pyszną gorącą czekoladę. Mmmmm...... (ale o tym w następnym wpisie ;)

Już zastanawiam się co przygotować z innych czekolad. Przydadzą się do wspaniałych, pachnących wypieków. Na pewno kilka zostawię sobie na nagłe zachcianki. W jesienny pochmurny dzień kostka takiej pysznej czekolady będzie jak znalazł do filiżanki gorącej kawy ;)Dziękuję BLOGmedia i Terravita :)
 

3 komentarze:

Będzie mi miło jeśli zostawisz ślad po sobie w postaci komentarza :)
Jeśli ugotowałeś potrawę wg tego przepisu prześlij zdjęcie a ja je opublikuję ;)